Historia portalu

Strona Wiem To Teraz zrodziła się w naszych głowach jako odpowiedź na dezinformujące treści, którymi zalany jest internet. Sieć rozwinęła się do tego stopnia, że potrzebne i istotne informacje często są przytłoczone informacjami mało ważnymi lub nieprawdziwymi. Tym bardziej istnieje więc potrzeba, by zaistniały miejsca takie jak nasz portal, gdzie użytkownicy internetu mają dostęp do rzetelnych treści.

Wiem To Teraz powstał jako serwis, w którym Czytelnicy będą mogli dostać jasne odpowiedzi na swoje pytania, a także dowiedzieć się czegoś nowego. Już na wczesnym etapie rozplanowywania naszej działalności, postanowiliśmy postawić na artykuły pisane przystępnym językiem. Mimo że zajmujemy się nie tylko tematyką rozrywkową czy hobbistyczną, ale także poważnymi zagadnieniami takimi jak budowa domów czy zdrowie, chcemy, by nasze teksty trafiały do odbiorców i były zrozumiałe.

Portal jest nowy, jednak każdego dnia będzie przybywać tu artykułów i mamy nadzieję, że będziemy mogli dalej pisać swoją historię, podążając w jak najlepszym kierunku.