Duży czy mały – jaki portfel wybrać?
Lifestyle
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Duży czy mały – jaki portfel wybrać?

Portfel to jeden z tych przedmiotów, które towarzyszą nam niemal przez cały czas. Nikt z nas nie wyobraża sobie chyba wyjścia z domu bez pieniędzy czy dokumentów. Obojętnie, czy wychodzimy do pracy czy jedynie na spacer, portfel będzie przydatny w prawie każdej sytuacji. Nie rozstajemy się z nim, podobnie jak z kluczami od domu czy telefonem komórkowym.

Dlatego też jego wybór, choć z pozoru prosty, należy porządnie przemyśleć. Zobaczmy zatem, jakie modele, duże czy małe, powinni wybierać panowie, a które lepiej przydadzą się paniom.

Dla panów – solidny i uniwersalny

Mężczyźni to osoby z reguły praktyczne. Większość z nich nie przywiązuje większej wagi do wyglądu użytkowanych przez nich przedmiotów. Dlatego też, jak wszystkie inne akcesoria, portfel powinien być przede wszystkim solidny. Nie będzie on wszak zawsze przechowywany w sterylnych warunkach. Wysoką jakością wykonania charakteryzują się chociażby portfele męskie puccini.

Kolejna kwestia to uniwersalność portfela. Ponieważ panowie nie noszą torebek, zdecydowanie bardziej przydadzą im się duże modele. Powinno być w nich miejsce nie tylko na gotówkę, lecz także na wszystkie dokumenty, jak prawo jazdy, dowód osobisty czy karta do biblioteki.

Dla pań – kompaktowy

Wybór portfela w przypadku kobiet wygląda nieco inaczej. Poza nim panie na co dzień noszą także torebkę, dlatego też mogą sięgać po mniejsze modele portfeli. Bardzo możliwe, że będą w nim nosiły jedynie gotówkę, ponieważ dokumenty oraz karty płatnicze przechowują w innym miejscu.

Warte szczególnej uwagi są portfele damskie skórzane. Nie musi to być jedynie skóra naturalna, równie wysoką jakością charakteryzuje się bowiem również skóra syntetyczna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Infokioski – nowoczesne rozwiązanie dla przestrzeni usługowych i nie tylko
Infokioski – nowoczesne rozwiązanie dla przestrzeni usługowych i nie tylko
Nowoczesne technologie zmieniły nasze życie na zawsze. Jesteśmy przyzwyczajeni do wielu rozwiązań i urządzeń, z których trudno byłoby nam teraz […]
Rodzaje nowoczesnych czujników
Rodzaje nowoczesnych czujników
Nowoczesne czujniki od jakiegoś już czasu goszczą w wielu polskich domach, nie tylko w tzw. obiektach inteligentnych. Tego typu rozwiązania […]
Co to jest tłumik samochodowy i jak działa?
Co to jest tłumik samochodowy i jak działa?
Układ wydechowy zamontowany w każdym samochodzie osobowym odgrywa wyjątkowo istotną rolę, ponieważ odpowiada za skuteczne odprowadzanie spalin z silnika i […]
Ostatnie wpisy