Jak dopasować kolor torebki do stroju?

Właściwe połączenia kolorystyczne nie zawsze są intuicyjne. Czasami nie zauważamy, że jakiś element stroju za bardzo się wyróżnia, i zwracają nam na to uwagę najbliżsi. Chociaż torebka jest dodatkiem, który możemy trzymać w dłoni i nie traktować go jako części stylizacji, niektóre kobiety posiadają ich całą kolekcję – wtedy warto zadbać o jednorodność zestawu. Najpopularniejsze torebki w kolorze czarnym teoretycznie pasują do wszystkiego, jednak w rzeczywistości znacznie lepiej prezentują się z ubraniami o mocnej kolorystyce. Tworzą bowiem ciekawy kontrast; podobnie sprawdzą się przy ubraniach z bogatymi wzorami.

Torebka beżowa będzie idealna do średnio nasyconych, cieplejszych barw – kremowej czy zgaszonej koralowej, a także do bieli, której kontrast z czernią nie każdemu służy. Szarym kolorem zwieńczymy stylizację w odcieniach stonowanego błękitu lub chłodnego różu, z którymi utworzy harmonijną całość. Wzorzysta torebka natomiast będzie idealna do jednolitych zestawów, które bez niej mogłyby wyglądać mało energicznie.

Gdzie można kupić ciekawe torebki?

Część modnych modeli znajdziemy w stacjonarnych sklepach obuwniczych i odzieżowych. Bardziej eleganckie torebki oferują sklepy z galanterią, a największy wybór kolorów i fasonów znajdziemy w Internecie, m.in. na sferatorebki.pl. Możemy porównywać produkty w niezliczonych sklepach online i znaleźć taki, który doskonale uzupełni naszą kreację na wielkie wyjście lub stanie się jedną z opcji codziennych. Torebka to najbardziej funkcjonalny dodatek – warto poświęcić jej trochę uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + szesnaście =