Jak rozstawić meble w niewielkim salonie?

Gustownie urządzone mieszkanie zachęca do wspólnego spędzania czasu, w gronie rodziny i znajomych. W sklepach z wyposażeniem wnętrz prezentowane są rozmaite modele mebli oraz artykułów dekoracyjnych, które nadają pomieszczeniom bardziej wyrazistego charakteru. Można znaleźć wiele interesujących rozwiązań i dopasować je także do warunków metrażowych. Co ważne – nie brakuje oryginalnych projektów do niedużych wnętrz.

Oryginalnie wykończone domowe wnętrza

W niewielkim salonie można wszystkie meble rozstawić w taki sposób, aby efekt aranżacyjny był zadowalający dla użytkowników. Co więcej, można przy tym zadbać o wysoką funkcjonalność i wygodę w codziennym korzystaniu. Do takiego pokoju dziennego można wkomponować oryginalną i niedużą meblościankę lub dobrać poszczególne elementy wyposażenia z kolekcji mebli systemowych. Mogą być to różnego rodzaju komody i regały, półki wiszące czy praktyczne szafy przesuwne. 

Stosownie do wielkości salonu można dopasować atrakcyjne meble, które znajdą się w strefie relaksu. Producenci oferują komfortowe i ładnie wykonane narożniki, które doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach. W miejscu przeznaczonym do wypoczynku nie może też zabraknąć efektownego stolika kawowego. Znakomitym pomysłem jest zaprojektowanie nowoczesnej ściany multimedialnej – można wybierać w rozmaitych szafkach RTV drewnianych, które gwarantują rewelacyjny efekt aranżacyjny. Warto też uwzględnić modne półki wiszące, które dostępne są w różnych wymiarach, kolorach i kształtach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden + trzy =