Pomysły na meble ogrodowe

Ogród to ważna część wielu gospodarstw domowych, którą poddaje się nie mniej intensywnej aranżacji co pomieszczenia wewnątrz budynków. Rozbudowana oferta mebli ogrodowych sprzyja realizacji tego zadania. Poniżej wskazujemy na najciekawsze i warte rozważenia meble, które mogą znaleźć się w Twoim ogrodzie, czyniąc go prawdziwą oazą spokoju. 

Zestawy ogrodowe i tarasowe 

Meble do ogrodu to przede wszystkim siedziska i blaty, dedykowane do przyjmowania gości i spożywania posiłków. Dobrym wyborem są zestawy mebli wykonane z rattanu lub technorattanu, które przetrwają rozmaite temperatury i warunki pogodowe. Meble takie świetnie nadają się do aranżacji „jadalni pod chmurką”, jak również do urządzania tarasu lub balkonu. 

Wiszące hamaki 

Wiszące hamaki to jedne z najchętniej wybieranych siedzisk typu ogrodowego. Pozwalają nie tylko na przyjęcie wygodnej pozycji, ale również na delikatne bujanie się. Wiele osób uwielbia korzystać z wiszących hamaków podczas chwil spędzanych sam na sam – z książką lub tabletem w ręce, a także poranną filiżanką kawy. 

Pergole tarasowe i ogrodowe z hamakiem 

Pergole również są coraz chętniej stosowane w naszym kraju. Wszyscy, którzy nie wiedzą czym jest pergola, powinni zaglądnąć do oferty EuroTradeLine: https://etl-group.pl/altany/116-pergola-tarasowa-altana-ogrodowa-hamak-z-markiza.html. Jest to rozłożysty drewniany stelaż, często wyposażony w wygodny leżako-hamak. Olbrzymią zaletą pergoli jest możliwość korzystania z nich przez kilka osób, a także zaścielenia z wykorzystaniem miękkich poduszek oraz kocyków. W ten sposób pergola staje się idealnym miejscem do spędzania ciepłych wieczorów w gronie najbliższych. Pergolę można także wykorzystać jako formę naturalnego zadaszenia – obsadzając ją kłączami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − trzynaście =