Czego nie może zabraknąć na Twoim weselu?

Ślub to dzień, który wyznacza początek nowego, wspólnego życia. Ale zanim zaczniesz planować, ważne jest, aby wiedzieć, czego nie może zabraknąć na weselu.

Łatwo jest dać się złapać w całym podekscytowaniu i zapomnieć o niektórych najważniejszych szczegółach swojego wielkiego dnia, więc oto kilka rzeczy, o których nigdy nie powinieneś zapomnieć podczas planowania ślubu:

Fotograf

Twoi goście oczekują zdjęć z Twojego ślubu i będą rozczarowani, jeśli ich nie będzie. Warto zainwestować w profesjonalnego fotografa, który może uchwycić szczere momenty w ciągu dnia – jak również pozowane ujęcia z członkami rodziny i druhnami – jednocześnie pozwalając każdemu cieszyć się w swoim własnym tempie.

Kamerzysta

Materiał wideo to kolejny świetny sposób na ponowne przeżycie wszystkich tych wyjątkowych chwil z dnia ślubu. Nie zapominajcie, że wiele par decyduje się na włączenie materiału wideo do swojej ceremonii lub przyjęcia, więc nie pomijajcie tego szczegółu.

DJ lub zespół na żywo

Muzyka może nadać ton Waszemu przyjęciu i pomóc ludziom wejść w nastrój. Jeśli planujesz mieć parkiet do tańca na swoim przyjęciu, upewnij się, że jest on wystarczająco duży, aby wszyscy mogli się dobrze bawić. Jeśli macie duży parkiet, rozważcie zarezerwowanie go dla pary młodej do wykorzystania podczas ich pierwszego tańca jako nowożeńcy. Możesz również zatrudnić DJ-a lub zespół na żywo, który zapewni muzykę podczas całego przyjęcia. 

Księga gości

Jeśli chcesz zachować swoje śluby w namacalny sposób, rozważ posiadanie księgi gości na swoim przyjęciu. Księga gości weselnych jest dostępna w wielu różnych stylach, w tym w formie książki oprawionej w skórę i pięknych pudełek na pamiątki. Goście mogą podpisać księgę gości, gdy przyjdą i opuszczą przyjęcie, tworząc pamiątkę, którą będziecie mogli cieszyć się przez wiele lat.

Catering 

Jedzenie jest istotną częścią każdej uroczystości ślubnej, więc wybierz catering, który może zapewnić pyszne jedzenie, które będzie odwoływać się do wszystkich gustów – w tym tych z Twoich gości z ograniczeniami dietetycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − sześć =