Czym się kierować przy wyborze fotela do gabinetu biurowego?

Kiedy szukasz fotela biurowego, może być trudno wiedzieć, czego szukać. Przy tak wielu różnych rodzajach krzeseł i funkcji, może to być przytłaczające, próbując wybrać odpowiedni. Aby pomóc w podjęciu decyzji, oto kilka rzeczy do rozważenia:

Rozmiar

Jak duży jesteś? Jesteś wysoki czy niski? Czy masz dużą ramę, czy jesteś szczupły? Być może zauważyłeś, że większość foteli jest dostępna w różnych rozmiarach – od bardzo małych do bardzo dużych – ale czy wszystkie pasują do Twojego typu ciała? Rozmiar fotela jest ważny, ponieważ jeśli jest za małe, to Twoje ciało nie będzie odpowiednio podparte, co może skutkować bólem pleców. Z drugiej strony, jeśli będzie zbyt duże lub wysokie, zajmie więcej miejsca niż to konieczne i może utrudniać innym obserwację otoczenia podczas spotkań.

Materiały

Materiały użyte na fotele do gabinetu odgrywają ogromną rolę w tym, jak bardzo są one wygodne. Na przykład, tapicerka z tkaniny jest zazwyczaj bardziej miękka i oddychająca niż skórzana, ponieważ pozwala na cyrkulację powietrza przez materiał, gdzie skóra nie przepuszcza powietrza tak dobrze. Oznacza to, że tapicerka z tkaniny jest zazwyczaj bardziej oddychająca niż skórzana i zapobiega gromadzeniu się potu. Jednak skórzana tapicerka jest zazwyczaj bardziej wytrzymała niż tkanina. Wygląda również ładniej i bardziej profesjonalnie w otoczeniu biurowym. Jeśli szukasz czegoś, co będzie trwać, to skóra jest drogą do zrobienia; jeśli chcesz coś, co jest wygodne, ale nie tak trwałe, to tkanina będzie działać po prostu dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =