Dresy – doskonała stylizacja na co dzień

Dresy – kiedyś kojarzone jedynie jako przebranie do uprawiania sportu lub zastępca piżamy, dziś stają się coraz popularniejsze na ulicach i noszone w codziennych stylizacjach. Jedną z ich głównych zalet jest niesamowita wygoda, nieskrępowane ruchy i możliwość dopasowania do ubrań różnego rodzaju. Ten element garderoby doskonale sprawdzi się zarówno w sytuacjach, które wymagają od nas wysiłku fizycznego, podczas zakupów, ale również na spotkaniach towarzyskich, a także w pracy zawodowej lub szkole.

Jak przełamać sportowy charakter dresu?

Niektóre osoby mogą rezygnować z zalet noszenia dresów, z obawy przed zbyt nieformalnym wyglądem. Na rynku istnieją setki modeli dresów w różnych modelach, kolorach i długościach. Sami możemy zdecydować, w którym z nich czujemy się najlepiej. Odzieżowy sklep internetowy umożliwi nam zapoznać się z ofertą bez wychodzenia z domu i pozwoli przemyśleć, w jakim rodzaju chcemy się zobaczyć. Jako uzupełnienie stylizacji możemy wybrać t-shirt w jednolitym kolorze, z ciekawym wzorem lub logo ulubionego zespołu, założyć bluzę lub crop-top. Dres sprawdzi się dobrze również w połączeniu z elegancką bluzką, a nawet marynarką. Natomiast bluzę od dresu z powodzeniem połączymy z ulubionymi jeansami, rurkami lub spódnicą.  Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Ważnym elementem ubioru są buty. Każdego rodzaju trampki, buty sportowe i baleriny wpasowują się do dresowych stylizacji. Możemy zdecydować się też na odważniejszy wybór i założenie szpilek, które wysmuklą nogę i dodadzą charakteru ubiorowi. Nasze idealne dresy możemy znaleźć na stronie https://pauzza.pl/sklep/odziez/dresy, gdzie zapoznamy się także ze zdjęciami przedstawiającymi modelki w inspirujących połączeniach stylizacyjnych. Kiedy spróbujemy noszenia dresów na co dzień, z pewnością docenimy ich zalety i praktyczność. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście − 12 =