Fotograf, czy kamerzysta – na kogo postawić w dniu swojego ślubu?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego zasługuje na odpowiednie uwiecznienie. Zdjęcia i film to wspaniała pamiątka, którą można w przyszłości pokazywać kolejnym pokoleniom. Każde z nich pełni zupełnie inną rolę oraz posiada swoich zwolenników i przeciwników. Kogo więc wynająć – fotografa czy kamerzystę?

Zdjęcia – sesja fotograficzna jak z bajki

Profesjonalne zdjęcia wykonane przez fotografa są odpowiednio wyretuszowane, dlatego każde jest prawdziwym dziełem sztuki. Specjalista, poza tym że wykona reportaż ślubny, który uchwyci najważniejsze momenty, to może jeszcze dodatkowo zaaranżować prawdziwą sesję plenerową. Zdjęcia można następnie przechowywać w specjalnym albumie, oprawić w ramki oraz podarować na pamiątkę bliskim. Wady tego rozwiązania? Pozowane fotografie mogą wydawać się nieco sztuczne i nienaturalne. Nie zawsze również udaje się uwiecznić dokładnie to, co jest najważniejsze. Radą może być zaś znalezienie zdolnego fotografa, który będzie potrafił uchwycić wszystkie najpiękniejsze chwile.

Film – naturalnie, bez retuszu

Zwolennicy obecności kamerzysty na ślubie, zazwyczaj podkreślają, że filmy są naturalniejsze od zdjęć. W końcu nie da się pozować przez kilka godzin, a dobry kamerzysta wie doskonale jak wtopić się w tłum, żeby nie peszyć swoją obecnością gości. Wspólne oglądanie filmu na pewno przysporzy wzruszeń, a momentami rozbawi do łez. Jak tylko znaleźć profesjonalistę, który przygotuje najwyższej jakości klip? Poszukując takiej osoby jak kamerzysta na wesele Wrocław jest miejscem, które warto wziąć pod uwagę – jest tu duży wybór pasjonatów, którzy podchodzą do swojej pracy z prawdziwym zaangażowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście + 3 =