Infokioski – nowoczesne rozwiązanie dla przestrzeni usługowych i nie tylko

Nowoczesne technologie zmieniły nasze życie na zawsze. Jesteśmy przyzwyczajeni do wielu rozwiązań i urządzeń, z których trudno byłoby nam teraz zrezygnować. Mamy też nowe nawyki – nauczyliśmy się, że do tego, by uzyskać akurat potrzebne nam informacje, wystarczy kilka kliknięć. Dlatego też tak chętnie korzystamy z infokiosków, które możemy spotkać w coraz większej liczbie miejsc o charakterze usługowym. Są one dostępne w centrach handlowych, supermarketach, aptekach, bankach, na lotniskach, dworcach, w szkołach, szpitalach, kinach teatrach, ale też na zewnątrz – w centrach miast czy przy atrakcjach turystycznych. Dzięki infokioskom możemy szybko znaleźć interesujące nas informacje dotyczące usług świadczonych w danym punkcie, mapę rozmieszczenia lokali w centrum handlowym, repertuar kina lub teatru, rozkład lotów, harmonogram koncertów na festiwalu muzycznym wraz z informatorem eventowym, a także o wiele więcej w zależności od tego, gdzie urządzenie się znajduje i czemu ma służyć.

Infomaty zewnętrzne i wewnętrzne o niebanalnym designie

W TDC Polska oferowane są infokioski wewnętrzne i zewnętrzne wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Zarówno ich funkcjonalności, jak i design są dostosowywane do ich planowanego zastosowania, do potrzeb klientów oraz przyszłych użytkowników. Infomaty mogą być wyposażone w ekrany dotykowe LED lub LCD o wielkości od kilku do kilkudziesięciu cali umieszczone w orientacji pionowej, lub poziomej. Urządzenia mogą mieć formę wolnostojącą, wiszącą, totemową lub obudowy naściennej. W zależności od tego, czy będą przeznaczone do użytku wewnętrznego, czy zewnętrznego, są wykonywane z odpowiednio trwałych i przystosowanych do określonych warunków materiałów takich jak szkło, aluminium, stal nierdzewna czy plastik. Obudowa malowana jest metodą proszkową z możliwym brandowaniem. Oprogramowanie SCEO® SOFTWARE zapewnia infokioskom niemal nieograniczoną funkcjonalność, dlatego doskonale sprawdzą się one w dosłownie każdym miejscu. Urządzenia mogą być dodatkowo wyposażone w liczne peryferia: drukarki, skanery, kamery, czytnik i wiele innych. 

Infokiosk dostosowany do konkretnych potrzeb

Firmie TDC Polska specjalizującej się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych zależy na tym, by zapewnić klientom infokioski stworzone z myślą o konkretnych oczekiwaniach. W związku z tym proponuje nie tylko gotowe modele, ale także możliwość stworzenia własnego urządzenia poprzez wybór formy, rozmiaru, designu i innych cech sprzętu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście + 19 =