Jak ochronić przesyłkę przed uszkodzeniem?

Wysyłając jakąkolwiek paczkę, robimy to z nadzieją, że dotrze na miejsce przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń. Aby osiągnąć taki efekt, staramy się ją możliwie dobrze zabezpieczyć. Świetnie może się do tego nadawać np. folia stretch biała lub popularna folia bąbelkowa. Przyda się również dobrze dopasowane pudełko, w którym nasza przesyłka się zmieści, ale nie będzie miała nadmiernie dużej przestrzeni, w której mogłaby się poobijać. Ważne jest zabezpieczenie paczki zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Zastanów się jakie rzeczy wysyłasz w paczce

Aby sama przesyłka nie uległa uszkodzeniu, należy ją odpowiednio zabezpieczyć, np. poprzez dokładne zamknięcie pudełka taśmą, a następnie wzmocnienie zamknięcia czarną folią stretch. Istotne jest również kupienie pudełka z wystarczająco grubej tektury, która nie zostanie zniszczona w trakcie przewożenia naszej przesyłki. Oprócz części zewnętrznej, warto także pomyśleć o środku naszej paczki. Jeżeli wysyłamy miękkie artykuły, np. ubrania lub pluszowe zabawki, to szansa na uszkodzenie takich rzeczy jest bliska zera.

Jeśli jednak w przesyłce, którą chcesz nadać znajdują się rzeczy, które mogą się np. porysować, zagiąć lub obtłuc, warto je dodatkowo zabezpieczyć. W tym celu możemy albo zakleić poszczególne przedmioty, używając np. folii stretchowej lub bąbelkowej, albo użyć specjalnego, miękkiego lub piankowego wypełnienia, który zniweluje pustą przestrzeń w pudełku. Specjalne folie można zamówić np. na https://www.folie-stretch24.pl/czarna-folia-stretch/1/full.  Dzięki takiemu zabiegowi, wysłane rzeczy nie będą mogły się przesuwać, co zapobiegnie ich uszkodzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 20 =