Jak poprawić wygląd swojego auta?

Szybkie, świetnie wyglądające auta to słabość wielu mężczyzn, ale także coraz większej ilości kobiet. Niestety mało kto może sobie pozwolić na najnowsze i najpopularniejsze modele sportowych czterokołowców. Na szczęście mnóstwo warsztatów oferuje tuning samochodów osobowych. Dzięki temu możemy podrasować wizerunek naszej maszyny i nadać mu ostrzejszego charakteru. Aby cały proceder mniej nas kosztował, poszukajmy części w Internecie. Np. pod tym adresem internetowym https://eibach.pl/product/zestaw-sprezyn-pro-kit-bmw-3er-coupe-e9-e10-20-014-13-22/ kupimy sprężyny obniżające do BMW świetnej jakości. Taki gadżet poprawi sterowność pojazdu, ale także wpłynie na wysokość zawieszenia, co w efekcie sprawi, że auto będzie miało bardziej sportową sylwetkę.

Tuning – o czym pamiętać

Osoby, które rozpoczęły przygodę z tuningowaniem swojego samochodu wiedzą, że jest to wciągające zajęcie. Zanim jednak drastycznie zmienimy wygląd auta, upewnijmy się, czy taka ingerencja jest dozwolona pod kątem prawa. Wszelkie modernizacje bryły pojazdu, jak i świateł, które zagrażają kierowcy oraz innym uczestnikom ruchu lub w jakikolwiek sposób ograniczają widoczność, mogą skutkować odebraniem dowodu rejestracyjnego.

Pamiętajmy zatem, że możemy przyciemnić szyby, ale stopień zaciemnienia jest określony przepisami. Niedozwolone jest podklejenie pasków LEDowych na autach, jednak możemy wkleić je we wnętrzu pojazdu. Wszelkiego rodzaju naklejki na karoserii muszą być przyzwoite, a spoilery nie powinny wystawać poza boczny obrys samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 4 =