Jak prostym sposobem zmienić wystrój wnętrz?

Wystrój wnętrz kojarzy się niektórym z ogromnym wysiłkiem, jaki trzeba włożyć w przygotowanie aranżacji na etapie planowania, a później realizacji. Przecież trzeba przejrzeć najpierw te wszystkie magazyny wnętrzarskie, następnie wszystkie dostępne w telewizji i nie tylko programy na ten temat, przejść się po mieszkaniach bliższych i dalszych znajomych w celu zaobserwowania, jak też oni poradzili sobie z wystrojem własnego wnętrza, a dopiero na końcu podjąć decyzję o planie przeprowadzanych zmian. Czy na pewno tak to ma wyglądać?

Przede wszystkim każdy ma swoją własną koncepcję, ale nikt nie powiedział, że wystrój wnętrz oznacza przewracanie całego domu do góry nogami, zrywanie tapet i absolutną wymianę wszystkiego. Czasami wystarczy niewielka zmiana, by nadać wnętrzu nowy wygląd bez większych rewolucji.

Mniej znaczy więcej

Czasami wymiana zasłon spowoduje, że pokój nabiera totalnie odmiennego wyglądu. Nagle się rozświetla, do środka wpada więcej światła, a Ty masz wrażenie, że zmiana naprawdę wyszła na lepsze. Panele pcv z nadrukiem do łazienki dają podobny efekt, po prostu zmieniają wygląd wnętrza. Ciekawy napis lub obrazek wprowadzi do łazienki powiew nowości, a Ty w starej łazience poczujesz się jak w zupełnie nowym miejscu.

Obrazy pleksi z nadrukiem do kuchni również odmienią wnętrze pomieszczenia. Można wybrać nadruki tematycznie związane z tym pomieszczeniem lub puścić wodze fantazji i wybrać coś całkowicie oryginalnego, nie przystającego do tradycyjnej kuchni. Dlaczego nie? Zmiana zaczyna się przecież w Twoje głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 5 =