Życie i styl – czy kamienne blaty i posadzki są nadal w modzie?

Moda wnętrzarska zmienia się dokładnie z taką samą szybkością jak trendy dotyczące ubioru. Co sezon pojawiają się nowe propozycje, jednak niektóre są jedynie chwilowymi hitami, które przemijają z biegiem lat. Chcąc stworzyć piękne, efektowne wnętrze, warto postawić na elementy ponadczasowe. Obecnie architekci chętnie wracają do kamiennych blatów oraz posadzek. Wybierając taki trwały i solidny materiał wykończeniowy do naszego domu, możemy mieć pewność, że za 10 lat będzie się on prezentował równie dobrze, co w  dniu instalacji.

Zalety kamiennych elementów we wnętrzu

Granit, marmur, kwarcyt. Wszystkie kamienie mają swój niepowtarzalny charakter, wygląd oraz szereg zalet. Poza niesamowitą twardością są one odporne na ścieranie, blaknięcie, a utrzymanie ich w czystości nie sprawia żadnego problemu, ponieważ wystarczy woda i dostosowany do danej powierzchni detergent. Ponadto taki granitowy blat lub marmurowa podłoga są pełne elegancji, klasy oraz szyku. Nic tak nie podrasuje naszych wnętrz, jak naturalny kamień.

Posadzki, stoły, czy też powierzchnie robocze może dla nas wykonać specjalista, którego znajdziemy pod tym adresem internetowym http://www.kamieniarstwo-staniszewski.pl/. Pełen profesjonalizm, doświadczenie w obróbce kamienia oraz surowce najwyższej jakości zapewnią nam zadowolenie z efektów. Jeśli jednak boimy się, że przytłoczy nas chłód takiego wykończenia, postawmy na cieplejsze odcienie dodatków oraz jasne drewno, które ze zwartym, skalnym elementem stworzy spójną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − trzynaście =