Nowoczesne mieszkania w centrum Szczecina

Rynek mieszkaniowy w Polsce w tym roku przeżywa duży wzrost sprzedaży mieszkań. Deweloperzy, idąc za ciosem podnieśli ceny mieszkań, co i tak nie spowodowało spadku popytu. Analitycy twierdzą, że pod koniec 2018 roku sprzedaż mieszkań trochę przyhamuje, jednak cały czas jest duże zapotrzebowanie rynku na mieszkania.

Rynek mieszkaniowy w Szczecinie nie odbiega od reszty kraju i tu również, widać wzrost popytu na zakup nieruchomości. Zakupem nieruchomości w Szczecinie interesują się zarówno młode rodziny z dziećmi, wielu inwestorów, którzy w wynajmie mieszkań widzą na tym rynku możliwości inwestycyjne oraz sami studenci, którzy zamiast wynajmować wolą mieszkać na swoim.

Szczecin – w jakiej dzielnicy zamieszkać?

Wg rankingu mieszkańców, najwięcej osób chciałoby mieszkać w dzielnicy Warszewo – wygrało bezpieczeństwo okolicy, czystość oraz tereny zielone. Drugie i trzecie miejsce zajęły osiedla Pogodno i Krzekowo – tam również wg decyzji mieszkańców warto mieszkać, bo jest czysto, zielono i przyjaźnie, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Godnym polecenie jest również dzielnica Bezrzecze – która charakteryzuje się brakiem uciążliwych zakładów przemysłowych oraz ma typowo mieszkaniowy charakter. Komunikacja z innymi dzielnicami miasta zapewniają linie autobusowe 74, 105 oraz nocna 527. Wielu developerów widzi w tej dzielnicy duży potencjał dla rynku mieszkaniowego i coraz częściej wybiera tę lokalizację na budowę swoich osiedli mieszkaniowych – oferty z nowoczesnymi mieszkaniami w tej dzielnicy możemy sprawdzić wykorzystując link: https://elite.nieruchomosci.pl/mieszkania/bezrzecze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + jeden =