Białą czy w kolorze – jaką koszulę wybrać do garnituru?

Garnitur to niezwykle elegancki i stylowy strój, który jest idealnym rozwiązaniem na wszystkie większe uroczystości. Podstawą jego doskonałego wyglądu jest przede wszystkim dopasowanie do niego odpowiedniej koszuli oraz dodatków, takich jak buty, pasek czy krawat. Muszą one ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość.

Zasady doboru koszuli do koloru garnituru

Do bardzo modnego w ostatnich kilku sezonach granatowego garnituru doskonale sprawdzają się koszule w kolorze białym. Jest to najbardziej tradycyjne i klasyczne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Jasny kolor koszuli doskonale przełamuje ciemne odcienie garnituru i nadaje im powiewu świeżości i lekkości. Z granatem doskonale współgrają także delikatne odcienie różu oraz błękitu. Są to połączenia bardziej ekstrawaganckie i dedykowane mężczyznom odważnym i lubiącym eksperymentować z modą.

Szary garnitur doskonale wygląda w połączeniu z klasyczną białą koszulą, ale świetnie będzie wyglądał także zestawiony z niebieską. Sprawi, że cała stylizacja nabierze charakteru. Najlepiej zdecydować się na taką wykonaną z najlepszej jakości materiałów, które zapewnią komfort i wygodę podczas jej noszenia. Jest to szczególnie ważne podczas ciepłych dni. Jeśli chcemy kupić eleganckie koszule Karo to sklep, gdzie znajdziemy je w różnych kolorach. Wybierając ten element, garderoby trzeba także wziąć pod uwagę okazję, na którą ma być ona założona oraz indywidualne upodobania. Koszula jest podstawą do idealnego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − sześć =