Chronią i zdobią – moskitiery i plisy na okno

Jakie korzyści niosą ze sobą moskitiery montowane na okna?

Moskitiery to przede wszystkim świetne zabezpieczenie przed owadami. Pozwalają one na szerokie otwieranie okna, bez obaw przed dostaniem się nieproszonych gości. Bardzo popularne są siatki, które wykonuje się ze szklanego włókna oraz przeznacza do montowania na ramkach – czyli moskitiera ramkowa. Takie rozwiązanie prezentuje się bardzo estetycznie, a przy okazji zapewnia dużą wygodę, ponieważ jest proste w demontażu. Ramki z reguły wykonywane są z pcw lub aluminium, co sprawia, że są lekkie i bez problemu zdejmiemy je wraz z końcem sezonu na uporczywe moskity.

Moskitiery ramkowe bez problemu zamówimy na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasujemy je do naszych okien. Możemy również zamontować je na drzwiach balkonowych. Moskitiery, które są dobrze wykonane oraz zamontowane mogą stanowić bardzo dobre zabezpieczenie dla naszych pupili. Ma to zastosowanie szczególnie w przypadku mieszkań, które znajdują się na wysokich piętrach. Moskitiera może wtedy uchronić kota, psa i inne zwierzęta przed upadkiem z wysokości.

Jakie plusy niesie ze sobą zamontowanie plis?

Plisy są rozwiązaniem, które z reguły sprawdzają się w każdym wnętrzu. Pasują do większości okien i umożliwiają odpowiednią regulację zależnie od potrzeb ochrony przed promieniami słonecznymi. Plisy okienne zapewnią nam również prywatność, a przy tym są bardzo łatwe w czyszczeniu oraz montażu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 13 =