Co przyda się w hotelowej łazience?

Goście hotelowi są zazwyczaj niezwykle wymagający, jeśli chodzi o standard pomieszczeń, w tym zwłaszcza łazienek w pokojach. Dlatego też właściciele obiektów noclegowych dbają o to, aby wnętrze to było stylowo zaprojektowane, funkcjonalne i wyposażone w odpowiednie urządzenia, akcesoria oraz dodatkowe rozwiązania. Wszelkie niezbędne elementy zakupimy np. w tym profesjonalnym sklepie internetowym: https://nofer.pl/46-wyposazenie-dla-hoteli. Zostaną one wymienione w dalszej części artykułu. 

Pomieszczenie o szczególnym znaczeniu

Łazienka hotelowa musi być przede wszystkim wygodna, estetyczna i nieskazitelnie czysta – i to bez względu na liczbę hotelowych gwiazdek czy metraż. Podstawowym elementem jest armatura. W tym przypadku warto postawić w szczególności na ładne i łatwe w czyszczeniu płytki ceramiczne (rozjaśniające wnętrze), chromowane baterie ze stali (z regulacją) oraz wanny, muszle klozetowe i umywalki wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Przydatnym dodatkiem jest bidet, choć tego typu udogodnienie występuje raczej w obiektach wyższej klasy. Jeśli chodzi u umywalkę, to najlepszym wyborem jest funkcjonalny model wpuszczany w blat, pozwalający zaoszczędzić sporo miejsca. Oprócz tego w łazience hotelowej muszą się znaleźć dywaniki, ręczniki i szlafroki utrzymane w jednym konkretnym stylu, np. w kolorze białym z logotypem hotelu. Nie można też zapomnieć o:

– koszu na śmieci

– sporej wielkości lustrze z doświetleniem 

– suszarce i szczotce do włosów

– wadze łazienkowej

dozowniku na ręczniki papierowe i do mydła

– pojemnikach na chusteczki higieniczne

– mydełkach, kosmetykach w wersji mini

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 11 =