Na czym polega mezoterapia bezigłowa?

Coraz więcej kobiet regularnie odwiedza gabinety medycyny estetycznej, aby skorzystać z różnych nowoczesnych zabiegów. Jednym z najczęściej wybieranych jest mezoterapia bezigłowa, która ma na celu znaczne spłycenie zmarszczek, nadanie skórze elastyczności oraz poprawienie kolorytu oraz poziomu ukrwienia. Urządzeniem przeznaczonym do jej wykonywania jest m.in. multifunkcjonalny kombajn kosmetyczny, który można zamówić na https://abacosun.pl/.

Procedura nieskomplikowana, ale niezwykle skuteczna

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjny zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem aparatu emitującego impulsy elektryczne o częstotliwości radiowej. Zostaje on podłączony do skóry za pomocą elektrod i zaczyna na nią oddziaływać w taki sposób, że błony komórek stają się znacznie bardziej przepuszczalne. Dzięki temu zauważalnie wzrasta poziom wchłanialności składników odżywczych, które są zawarte w preparacie używanym w trakcie zabiegu. Efektem jest bardzo skuteczne wygładzenie i zregenerowanie skóry.

Alternatywę dla specjalistycznych aparatów stanowią wspomniane już kombajny kosmetyczne wyposażone w głowicę ultradźwiękową. Stanowią one podstawowe wyposażenie większości salonów i gabinetów. Dodajmy, że przed przystąpieniem do mezoterapii bezigłowej każdy pacjent musi koniecznie zdjąć z siebie wszystkie przedmioty z metalu (takie jak choćby pasek, kolczyki lub naszyjnik), a także dokładnie zdezynfekować skórę. Pojedynczy zabieg trwa przeważnie od pół godziny do maksymalnie 80 minut – oczywiście w zależności od tego, jakie konkretnie miejsce jest mu poddawane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa + piętnaście =