Czy marzyłeś kiedyś o domu na kółkach? Z Bus-center jest to możliwe!

Firma Bus-center zaoferuje Państwu projekt oraz realizację wyjątkowej zabudowy busa, która sprawdzi się niezależnie od przeznaczenia. Posiadamy szeroki wybór projektów zabudowy pojazdu, jak również realizujemy projekty indywidualne.

To docenili nasi klienci!

Najpopularniejsze zabudowy busa, to przemiana klasycznego busa na kamper, pozwalający na komfortowe bytowanie w nim podczas wakacji. Zaletą tego typu konwersji jest to, że zyskujemy dom na kółkach, który pozwoli nam zaoszczędzić na hotelach i noclegach. Ponadto taka konwersja wymaga mniej środków, ponieważ nadwozie zapewnia wszystkie niezbędne części, przez co koncentrujemy się przede wszystkim na modyfikacji wewnątrz pojazdu. Zrealizowaliśmy dotychczas mnogość tego typu projektów, więc możemy pochwalić się niemałym doświadczeniem.

Czy chciałby Pan autobus?

Tak, to nie jest żart, bowiem zabudowy busa pozwalają uzyskać najprawdziwszy autobus! Takie pojazdy są zwykle w firmach turystycznych, które pragną zagwarantować klientom własną flotę, która pozwoli im wzbogacić ofertę na różnego rodzaju wycieczki. Busy doskonale nadają się na stworzenie kompaktowego autobusu, który będzie w stanie w dobrych warunkach przemieścić blisko 30 osób.

Systemem ogrzewania, efektywna klimatyzacja, podwozie odporne na wstrząsy wyboistych dróg – to pojazdy przygotowane od A do Z. Pojazdy wciąż zachowują swój atrakcyjny wygląd, a modyfikacje nie wpływają na komfort jazdy. Już teraz sprawdź ofertę Bus-center i przekonaj się jakie cuda możesz uzyskać ze swojego busa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =