Czym różni się lakier hybrydowy od tradycyjnego lakieru do paznokci?

Lakiery hybrydowe to produkty przeznaczone do malowania paznokci, które podbiły serca milionów kobiet na całym świecie. Wyróżnia je przede wszystkim ponadprzeciętna trwałość oraz bardzo szeroka paleta dostępnych kolorów. Zazwyczaj pozwalają cieszyć się pięknymi paznokciami nawet przez kilka tygodni bez konieczności dokonywania jakichkolwiek poprawek. Wysokiej jakości lakiery hybrydowe kupimy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i np. w sklepie internetowym: https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodopro.

Czasami warto zapłacić nieco więcej

Lakier hybrydowy oprócz zdecydowanie wyższej odporności na uszkodzenia, różni się od tradycyjnego tym, że znacznie szybciej wysycha, dzięki czemu oszczędzamy mnóstwo czasu. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy spieszymy się choćby do pracy, czy na imprezę. Poza tym zupełnie nie odpryskuje, pozwala na wykonywanie bardziej zaawansowanych zdobień (np. artystycznych wzorków) oraz gwarantuje intensywny kolor i atrakcyjny połysk przez cały okres eksploatacji. Jakby tego było mało, występuje w rozbudowanej gamie kolorystycznej – w sklepach są dostępne m.in. wersje w rozmaitych odcieniach czerwieni, fioletu, brązu, szarości, zieleni, błękitu, różu, a nawet żółci.

Tak naprawdę jedyną niewielką wadą stosowania lakieru hybrydowego jest konieczność utwardzania go w specjalnej lampie LED (ewentualnie UV). Dodajmy, że skład omawianego produktu różni się w zależności od producenta. Z tego względu, przy wyborze trzeba zwracać uwagę na konsystencję, która musi być wystarczająco zwarta, tak aby w trakcie aplikacji lakier nie rozlewał się nadmiernie i nie brudził skórek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − dziewięć =