Jak dobrać odpowiednią suknie ślubną do swojej sylwetki?

W dniu ślubu, każda panna młoda marzy aby wyglądać zjawiskowo. Kluczem do sukcesu jest wybór idealnej sukni ślubnej, która podkreśli naturalne piękno panny młodej, doda jej blasku oraz sprawnie zamaskuje niektóre mankamenty sylwetki. Każda figura jest piękna oraz wyjątkowa. Warto wiedzieć jak za pomocą sukni wydobyć wszystkie jej zalety. Aby przyszła małżonka czuła się w pełni komfortowo, suknia ślubna musi przede wszystkim odpowiadać jej gustowi, co więcej suknia stylistyczne musi również pasować do klimatu w jakim jest urządzone przyjęcie weselne. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, w przeróżnych stylach. Niektóre kobiety już od najmłodszych lat wiedzą jak będzie wyglądała ich wymarzona suknia ślubna. W takim przypadku warto rozważyć uszycie sukni na miarę, według specjalnego projektu stworzonego we współpracy ze specjalistą. Chociażby rustykalne suknie ślubne, dzięki swojej delikatnej formie, świetnie sprawdzą się w każdym przypadku. 

Określenie typu sylwetki

Podstawowy podział sylwetek, wyróżnia ich pięć rodzajów. Już na początku poszukiwań warto go określić, aby zawęzić obszar poszukiwań sukni tylko do modeli idealnie współgrających z sylwetką. Są to:

– klepsydra, 

– kolumna,

– trójkąt,

– odwrócony trójkąt,

– koło.

Z pewnością każda kobieta dobrze wie, jaki rodzaj figury posiada. Jeśli nie, warto poprosić o pomoc przy wyborze ekspertkę, zajmującą się sprzedażą sukni. Wtedy uda nam się dobrać odpowiednią kreację, dzięki której będziemy wyglądać podczas swojego ślubu tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + jedenaście =