Jak efektownie zapakować prezenty dla klientów?

Firmy coraz częściej stawiają na nowatorskie techniki reklamowe. Bardzo popularne są równie oryginalne rozwiązania związane z personalizacją produktów, które wpływają na rozpoznawalność marki. W różnych branżach wykorzystywane są designerskie gadżety reklamowe oraz niebanalne projekty z logo. Te wszystkie działania mają na celu kształtowanie identyfikacji wizualnej, wypracowanie zaufania oraz dotarcie do większej grupy odbiorców.

Dekoracyjne pudełka na szczególne okazje

Jednym z interesujących aspektów kampanii marketingowych mogą być opakowania. Wysokiej jakości produkty pakowane są w estetyczne i pomysłowo zaprojektowane pudełka, które przyciągają uwagę wymagających klientów. Jeśli chodzi o ozdobne opakowania Poznań jest miastem, które oferuje je również do produktów o charakterze upominkowym. Prezenty dla klientów i kontrahentów podkreślają wagę podjętej współpracy, dlatego warto dopracować wszystkie szczegóły.

Oprócz opakowań typowo produktowych lub wysyłkowych wykonywane są również ekskluzywne pudełka, które wyróżniają się niebanalnym designem. Mogą to być atrakcyjne kartoniki z wieczkiem lub efektowne pudełka z mankietem – w różnych wielkościach i wariantach kolorystycznych.

Do pakowania prestiżowych upominków firmowych znakomicie nadają się kartoniki zamykane na magnes. Do wykończenia nowoczesnych opakowań tekturowych bardzo często stosowane są różnego rodzaju uszlachetnienia – np. foliowanie i lakierowanie. Na oryginalnych pudełkach mogą się również znaleźć nadruki, także w formie hotstampingu (tłoczenie pod wpływem wysokiej temperatury, zwykle w srebrnym lub złotym kolorze).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × cztery =