Świąteczne wzory pościeli

Święta to magiczny czas. Wyjątkowy okres w roku. O świąteczną atmosferę pragnie zadbać każda pani domu. Dekoracje, figurki, pościel świąteczna, to tylko niektóre z możliwości, aby dom cudownie przypominał o zbliżających się świętach.

Jak udekorować dom na święta?

Oczywiście, głównym atrybutem świąt jest choinka! Pięknie pachnąca, obwieszona kolorowymi bombkami i światełkami, wprawia domowników w magiczny nastrój. To dzięki niej, dom staje się rodzinnym i świątecznym miejscem. Choinkę można udekorować, według własnego gustu. Można stworzyć jedno lub dwu barwną kompozycję, bądź sprawić, że będzie się mieniła wieloma kolorami. Najważniejsze jednak, żeby było to żywe drzewko. Sam zapach, przypomni nam dzieciństwo i rodzinne, świąteczne spotkania z bliskimi.

Kolejnym elementem wystroju świątecznego są dodatki. Wszelkiego rodzaju figurki, mikołaje, świeczniki. Aby pięknie udekorować salon, świetnym rozwiązaniem są poszewki na jaśki. Dobierając świąteczne wzory, z motywami i kolorami pasującymi do wnętrza, odmienimy prostą przestrzeń i wprowadzimy domowników w świąteczną atmosferę.

Nie można zapomnieć, że jednym z podstawowych elementów świąt, są zapachy dochodzące z kuchni. Zapachy pomarańczy, cynamonu, pierników, od razu pobudzają zmysły. Możemy kupić specjalne zapachy i umieścić je w dyskretnym miejscu, aby woń unosiła się przez cały okres świąteczny. Możemy również sami wyprodukować takie zapachy. Wystarczy użyć pomarańczy, w którą powbijamy goździki. Zapach będzie się unosił w powietrzu przez kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × cztery =