Aranżacja nowej łazienki – jaką wannę wybrać?

Kąpiele w wannie to coś, co uwielbia wiele osób. Odprężają, relaksują i dodają pozytywnej energii. Jeśli jesteśmy wielbicielami kąpieli, z pewnością pragniemy mieć w swojej łazience idealną wannę. Jak ją wybrać? Podpowiadamy.

Wanna idealna

Każdy ma inne potrzeby i preferencje. Jeśli poszukujemy wanny idealnej, z pewnością zainteresuje nas kilka pożytecznych porad związanych z tym tematem. Jaki rodzaj wanny wybrać?

– wanna klasyczna – taka wanna nie zajmuje dużej przestrzeni, będzie więc idealna dla tych, których ogranicza mały metraż łazienki. Klasyczne wanny prostokątne występują najczęściej w długości od 140 cm,

– wanna narożna – najlepsza dla większych łazienek. Można ustawić ją w rogu pomieszczenia i wciąż mieć możliwość swobodnego poruszania się w łazience,

– wanna wolnostojąca – to odpowiednia propozycja dla tych, którzy mają naprawdę przestronne łazienki. Taka wanna wygląda bardzo nowocześnie, najczęściej ustawia się ją na środku pomieszczenia.

Głównym aspektem jest więc wielkość pomieszczenia. Wanny prostokątne najlepiej sprawdzają się w małych łazienkach. Narożne zaś w średnich, a wanny wolnostojące przeznaczone są do dużych metrażów.

Dobry produkt

Zakup wanny to inwestycja na lata. Ważna jest więc odpowiednia jakość, dzięki czemu inwestycja okaże się udana. Warto zapewnić sobie najwyższy komfort w postaci udogodnień, takich jak:

– uchwyty – aby wejście i wyjście z wanny było łatwiejsze i bardziej bezpieczne,

– siedzisko – przyda się seniorom oraz dzieciom,

– zagłówek – z nim każda kąpiel będzie komfortowa,

– szklana zasłona – jeśli najdzie nas ochota na szybki prysznic.

Gdzie kupić wannę idealną? Oczywiście w sklepie, który posiada produkty najwyższej jakości. Wśród nich śmiało można wymienić firmę Hydrosan, charakteryzującą się szerokim asortymentem. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − jeden =