Jak urządzić pokój w stylu industrialnym?

Wystrój w klimacie industrialnym można oglądać w większości amerykańskich filmów. Piękne, surowe mieszkania zaadoptowanie w starych magazynach czy kamienicach podbijają rynek nieruchomości. Popularne lofty są rozchwytywane z prędkością światła z uwagi na przestrzenność i uniwersalność. Jednak nie każdy ma możliwość zakupienia takiej powierzchni. W celu wykreowania industrialnego wnętrza w zwykłym mieszkaniu opłaci się zainwestować w meble charakterystyczne dla tego trendu, jak komoda industrialna, która kreacją nawiązuje do zniszczonych mebli warsztatowych. 

Funkcjonalny minimalizm na otwartej przestrzeni

Do aranżacji wnętrza w stylu industrialnym w idealnym świecie potrzeba przede wszystkim obszernej powierzchni z wysoko osadzonym sufitem i dużymi oknami. Taka baza pozwoli na łatwą adaptację wszystkich charakterystycznych elementów. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, aby w klasycznym mieszkaniu urządzić industrialny pokój. Wystarczy trochę wyobraźni. Należy zacząć od ścian. Przynajmniej jedna z nich powinna być pokryta imitacją cegły lub betonem architektonicznym.

Konstrukcja mebli musi bazować na surowym drewnie, metalu i skórze. Jeżeli chodzi o dodatki, warto postawić na druciane klosze lamp lub nagie, duże żarówki. Kolory są bardzo ograniczone i bazują przede wszystkim na bielach, szarościach i brązach. Czasem nie wiadomo, gdzie poszukiwać inspiracji i produktów najwyższej jakości. Wyjątkowe propozycje mebli industrialnych i dzieł sztuki można obejrzeć na stronie https://www.artegaleriamebli.pl/. Jest to miejsce charakteryzujące się gamą stylowych artykułów wykonanych z najlepszych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × jeden =