Jak urządzić pokój w stylu industrialnym?
Ogrodnictwo i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak urządzić pokój w stylu industrialnym?

Wystrój w klimacie industrialnym można oglądać w większości amerykańskich filmów. Piękne, surowe mieszkania zaadoptowanie w starych magazynach czy kamienicach podbijają rynek nieruchomości. Popularne lofty są rozchwytywane z prędkością światła z uwagi na przestrzenność i uniwersalność. Jednak nie każdy ma możliwość zakupienia takiej powierzchni. W celu wykreowania industrialnego wnętrza w zwykłym mieszkaniu opłaci się zainwestować w meble charakterystyczne dla tego trendu, jak komoda industrialna, która kreacją nawiązuje do zniszczonych mebli warsztatowych. 

Funkcjonalny minimalizm na otwartej przestrzeni

Do aranżacji wnętrza w stylu industrialnym w idealnym świecie potrzeba przede wszystkim obszernej powierzchni z wysoko osadzonym sufitem i dużymi oknami. Taka baza pozwoli na łatwą adaptację wszystkich charakterystycznych elementów. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, aby w klasycznym mieszkaniu urządzić industrialny pokój. Wystarczy trochę wyobraźni. Należy zacząć od ścian. Przynajmniej jedna z nich powinna być pokryta imitacją cegły lub betonem architektonicznym.

Konstrukcja mebli musi bazować na surowym drewnie, metalu i skórze. Jeżeli chodzi o dodatki, warto postawić na druciane klosze lamp lub nagie, duże żarówki. Kolory są bardzo ograniczone i bazują przede wszystkim na bielach, szarościach i brązach. Czasem nie wiadomo, gdzie poszukiwać inspiracji i produktów najwyższej jakości. Wyjątkowe propozycje mebli industrialnych i dzieł sztuki można obejrzeć na stronie https://www.artegaleriamebli.pl/. Jest to miejsce charakteryzujące się gamą stylowych artykułów wykonanych z najlepszych materiałów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dobre buty do biegania – Na co zwracać uwagę?
Dobre buty do biegania – Na co zwracać uwagę?
Każdy biegacz ma inny typ stopy, a najlepsze buty do biegania dla Ciebie będą się różnić w zależności od Twoich […]
Dlaczego wsparcie specjalisty będzie nieocenione dla dzieci osób uzależnionych?
Dlaczego wsparcie specjalisty będzie nieocenione dla dzieci osób uzależnionych?
Nadużywanie alkoholu lub innego środka psychoaktywnego przez osobę dorosłą bardzo negatywnie wpływa na jej dziecko. Przede wszystkim skłania je do […]
Jakie kroki należy podjąć przy zakupie opon do określonego auta?
Ogumienie samochodu wpływa m.in. na długość drogi hamowania oraz przyczepność auta do podłoża. Niestety duża ilość produktów dostępnych na rynku […]
Ostatnie wpisy