Suszarki do rąk – ważne urządzenie w publicznej toalecie
Technologie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Suszarki do rąk – ważne urządzenie w publicznej toalecie

Suszarki do rąk są dostępne już od jakiegoś czasu, ale często nie są uważane za niezbędny element wyposażenia łazienek publicznych.

Pomagają one ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków i zapobiegają rozwojowi bakterii, które mogą wywoływać choroby. Suszarki do rąk pozwalają również zaoszczędzić czas, energię i pieniądze poprzez zmniejszenie ilości odpadów z ręczników papierowych.

Suszarki do rąk wykorzystują połączenie ciepła i powietrza do szybkiego osuszenia rąk. Ich instalacja może być kosztowna, a niektórzy uważają, że ręczniki papierowe są bardziej higieniczne i przyjazne dla środowiska. Debata na temat suszarek do rąk trwa nadal, ale obie strony mają ważne argumenty.

Oto kilka powodów, dla których suszarki do rąk są warte swojej ceny:

Są szybkie i wygodne

Każdy, kto kiedykolwiek czekał w kolejce do łazienki wie, jak frustrujące może być, gdy w użyciu jest tylko jeden podajnik ręczników papierowych. Jeśli w łazience nie ma nikogo innego, równie dobrze możesz po prostu wytrzeć ręce o spodnie i zaoszczędzić sobie trochę czasu (i wstydu).

Są wydajne

Są bardziej wydajne niż ręczniki papierowe, jeśli są używane prawidłowo. Ręczniki papierowe zajmują więcej czasu, ponieważ muszą być składane po każdym użyciu. Ponadto, składanie ich zabiera czas na właściwe osuszenie rąk. W przypadku suszarki do rąk wystarczy nacisnąć przycisk i kontynuować pracę.

Są bardziej sanitarne

Częstą obawą dotyczącą suszarek do rąk jest to, że nie są one tak sanitarne jak ręczniki papierowe. Jednak niekoniecznie jest to prawdą. Badanie przeprowadzone wykazało, że prawdopodobieństwo zanieczyszczenia rąk po użyciu suszarki do rąk nie jest większe niż po użyciu ręcznika.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Praktyczne rozwiązania dla małych sypialni
Każde pomieszczenie można urządzić zgodnie z własnym gustem oraz konkretnymi oczekiwaniami. A wszystko to dzięki atrakcyjnym ofertom, które proponowane są […]
Jakich pracowników potrzebują gabinety okulistyczne?
Jakich pracowników potrzebują gabinety okulistyczne?
Gabinet okulistyczny jest miejscem, w którym diagnozuje się oraz leczy różne schorzenia związane ze zmysłem wzroku. Oprócz okulisty pracują w […]
Pod względem jakich cech wybrać odpowiedni piec do cukierni bądź piekarni?
Pod względem jakich cech wybrać odpowiedni piec do cukierni bądź piekarni?
Piec piekarniczy to sprzęt, bez którego nie obejdzie się żadna piekarnia ani cukiernia. To główne i podstawowe wyposażenie punktu tego […]
Ostatnie wpisy