Jaki pokrowiec na telefon będzie najlepszy?

Wszyscy dobrze wiemy, że odpowiednia ochrona jest bardzo ważna, aby telefon służył nam długo. Niejednej osobie zdarzył się „wypadek”, a jej telefon uległ trwałemu uszkodzeniu. Do najczęściej spotykanych należy rozbicie szybki, co często możemy zauważyć u naszej rodziny, znajomych lub po prostu patrząc na swój własny telefon. Dlatego tak potrzebne są pokrowce na telefon, dzięki którym możemy ochronić nasze urządzenia przed zniszczeniem. 

Jakie etui warto wybrać?

Oczywistym jest, że większość nas podczas wyboru etui chce kierować się gustem. Jednak wybierzmy takie, które będzie też jak najbardziej chroniło nasz telefon. Najlepsze są pokrowce z klapką tzw. etui książkowe, które chronią całe nasze urządzenie. Podczas użytkowania klapka osłania przede wszystkim ekran telefonu, który najczęściej ulega uszkodzeniom. Jeśli zaś wybieramy pokrowiec silikonowy lub plastikowy to warto sięgnąć również po specjalną folię ochronną, która w razie upadku telefonu zabezpieczy „szybkę”. Dobrym rozwiązaniem jest również wybór etui ze wzmocnionymi brzegami, które nachodzą na przód telefonu. Ważne jest również to, aby pokrowiec wykonany był z grubego materiału (silikonu, plastiku), który amortyzuje upadek telefonu i pozwoli zapobiec jego pęknięciu. 

Duży wybór etui 

Obecnie na rynku mamy bardzo wiele rodzajów pokrowców na telefony, które możemy dobrać zgodnie ze swoim gustem. Najwięcej typów etui znajdziemy oczywiście do najnowszych telefonów np. etui iPhone’a 11. Nie oznacza to jednak, że na starsze modele nie znajdziemy ładnego pokrowca – wybór jest często po prostu mniejszy, jednak w sklepach z akcesoriami do telefonów na pewno uda nam się znaleźć coś interesującego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście + 18 =