Kratownica, czy wycieraczka – co wpisze się lepiej w nowoczesny design naszego domu?

Nowoczesny design wprowadził powiew świeżości do naszych mieszkań. Nie zapominajmy jednak że nie same meble tworzą wystrój, a tak naprawdę największą rolę odgrywają detale i dodatki, na które rzadko kiedy zwracamy uwagę, podczas pierwszego rzutu oka. Mowa tu nie tylko o obrazach i wazonach, czy tapecie która przyozdabia ścianę, charakterystyczności mieszkaniu może dodać wybór nawet odpowiedniej wycieraczki przed drzwi wejściowe. Ważne aby wpasowała się ona w charakter naszego mieszkania, dając jego odczucie jeszcze zanim goście przekroczą próg głównych drzwi mieszkania. 

Warto zwrócić uwagę, iż styl nowoczesny jest uważany za prosty i chłodny. Przeważają w nim stonowane, jasne kolory zarówno ścian, jak i dodatków. Meble również cechuje prostota, bez zbędnych zdobień i ornamentów. Głównym motywem dominującym są proste linie oraz figury geometryczne. 

Powiew nowoczesnego designu, który wita gości już przed samymi drzwiami

Bardzo często oferowane na rynku wycieraczki są dosyć kolorowe, posiadają nadruki lub napisy, co może ostatecznie kłócić się ze schematycznością, jaką kierowany jest styl nowoczesnych wnętrz. Dla większości klienteli może okazać się ciężkie szukanie wycieraczki, która poprzez swoje barwy i nadruk, podkreśli istotę mieszkania. Jednak świetnym rozwiązaniem może okazać się kratownica stalowa – metaliczne, chłodne kolory oraz prostota w wykonaniu, idealnie dopełnią design i wpasują się do nowoczesnego stylu mieszkania. Materiał z którego została ona wykonana zapewni nie tylko łatwość w utrzymywaniu czystości, ale również nada wnętrzu jeszcze bardziej surowego szyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 5 =