Prezent na urodziny chłopaka – kilka propozycji

Wybieranie prezentu bywa czasami zadaniem bardzo trudnym, ponieważ z powodu wielu okazji, nasze zasoby pomysłów szybko się wyczerpują. Tymczasem zbliżają się urodziny chłopaka i trzeba wymyślić coś, co sprawiłoby mu przyjemność i okazałoby się kreatywnym pomysłem. Nie ma tutaj takich rozwiązań jak w przypadku kobiet, że  bukiet kwiatów rozwiązuje wszystkie trudności. Chłopakowi nie wypada dać naręcza kwiatów. Oczywiście pozostałe pomysły takie jak flakonik ulubionych lub zupełnie nowych perfum albo paczka słodyczy, wchodzą w grę, jednak nie mają one nic wspólnego z innowacyjnością.

Jak zatem rozwiązać ten dylemat? Można pomyśleć o czymś bardzo zindywidualizowanym, do osiągnięcia dzięki możliwości nadruku. Świetnym pomysłem jest kubek z autorskimi życzeniami lub zabawnym zdjęciem. Z całą pewnością tego typu prezent będzie się wyróżniał na tle pozostałych. Ponadto zawsze można podać w nim kawę lub herbatę albo ustawić przybory na biurku. W ten sposób zyskuje szerokie zastosowanie.

Czy to już wszystko?

W męskim t-shircie z nadrukiem solenizant będzie się prezentował idealnie, dlatego to świetne rozwiązanie jako urodzinowy prezent. Także w tym wypadku trzeba dokładnie wymyślić treść lub grafikę nadruku. Można też wybrać którąś z dostępnych. Im śmieszniej, tym lepiej. Warto pokusić się o jedno z modnych i zabawnych ostatnio haseł. Dobrze, kiedy będzie bezpośrednio związane z zainteresowaniami chłopaka. Alternatywą może być czapka. Te w wielu ciekawych wzorach oferuje m.in. HFM Studio. Dużą popularnością cieszą się też ostatnio skarpetki we wzory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − piętnaście =