Prysznic z deszczownicą czy bez?

Prysznic to jedno z podstawowych urządzeń łazienkowych. Zazwyczaj jest wyposażony w tradycyjną słuchawkę z sitkiem. Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem jest jednak prostokątna lub okrągła deszczownica, która posiada większą powierzchnię, dzięki czemu rozbija strumień wody na bardzo drobne kropelki delikatnie masujące całe ciało. Na rynku znajdziemy kilka modeli – natynkowy (montowany bezpośrednio do baterii bądź panelu), podtynkowy (ukryty w ścianie) oraz sufitowy (instalowany na podwieszanym suficie).

Wysoka funkcjonalność to dla wielu osób kluczowa zaleta

Prysznic z deszczownicą to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną się poczuć jak w profesjonalnym SPA. Dodatek ten wyróżnia się przede wszystkim eleganckim, dekoracyjnym wyglądem, wzbogacając tym samym w znacznym stopniu wystrój łazienki. Co istotne, świetnie pasuje do wnętrz zaaranżowanych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Atutem deszczownicy jest również to, że po wyposażeniu jej w perlator napowietrzający spadające krople są bardziej spiętrzone i wyraźnie lżejsze, co skutkuje całkiem sporą oszczędnością wody.

Oprócz tego korzyścią dla użytkownika jest z pewnością możliwość szybkiego umycia się połączonego z maksymalnym, mocno relaksującym odprężeniem. Dla osób starszych z kolei ogromną zaletą jest duża swoboda ruchu spowodowana całkowitym brakiem konieczności stosowania rąk do obsługi omawianego elementu. Godne polecenia są w szczególności deszczownice Deante, cenione za bardzo wysoką jakość wykonania oraz ponadprzeciętną wytrzymałość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × jeden =