Serwisy obiadowe – ranking
Ogrodnictwo i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Serwisy obiadowe – ranking

Elegancki serwis obiadowy wytworzony z wysokiej jakości porcelany to prezent, z którego ucieszy się każda gospodyni. Jak jednak wśród produktów dostępnych na rynku znaleźć te, godne uwagi? W tym celu warto zapoznać się z poniższym rankingiem.

  1. Lubiana Celebration 30/6 biały – to serwis obiadowy oferowany przez polskiego producenta porcelany, firmę Lubiana, działającą na rynku od 1968 roku. Zestaw przeznaczony jest dla sześciu osób i składa się z 30 elementów. W jego skład wchodzi zestaw obiadowy i kawowy. Zestaw Celebration utrzymany jest w bieli i charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem. Jego ceny zaczynają się od 240 zł.
  2. Ćmielów Bolero – Wzór 3604 – serwis przeznaczony jest dla 12 osób. Charakteryzują go okrągłe kształty i tradycyjne, ręcznie malowane wzornictwo. Zestaw pochodzi od polskiego producenta i kosztuje około 600 złotych.
  3. Villeroy Twist 12/4 biały – producentem tego serwisu obiadowego jest znana i ceniona na całym świecie firma Villeroy&Boch (zobacz: Whena Home sklep Villeroy&Boch serwisy obiadowe oferujący). Porcelanowy zestaw posiada proste, uniwersalne kształty i utrzymany jest w barwie mlecznej bieli. Przeznaczony jest dla czterech osób i składa się z dwunastu elementów, którymi są po cztery talerze głębokie, płaskie oraz sałatkowe. Serwis z porcelany Villeroy można kupić już za 700 zł.
  4. Ambition Valencia 18/6 – to tańszy serwis, przeznaczony dla sześciu osób i składający się z osiemnastu elementów. Wykonany ze szkła fluorokrzemianowego, kosztuje niespełna 100 zł. W sprzedaży dostępny jest serwis biały oraz czarny. Całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu.
  5. Ćmielów Empire E773 Królewskie Złoto – to najdroższy serwis obiadowy w zestawieniu. Za komplet składający się z 45 elementów, przeznaczony dla 12 osób należy zapłacić blisko 5000 złotych. Za tę cenę uzyskuje się zestaw zdobiony ręcznie złotem najwyższej próby i wytworzony z najlepszej ceramiki. Serwis utrzymany jest w tradycyjnym stylu, a jego wzór został zaprojektowany dla Prezydenta Ignacego Mościckiego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Regularnie startujesz w zawodach sportowych? To Ci się przyda
Regularnie startujesz w zawodach sportowych? To Ci się przyda
Sukcesy sportowe, nagrodzone medalami i pucharami, to powód do dumy i radości. Pojawia się jednak pytanie – gdzie umieścić sportowe […]
Jakie formy reklamy wyróżnią nas na tle konkurencji?
Jakie formy reklamy wyróżnią nas na tle konkurencji?
Skuteczna reklama pomaga budować rozpoznawalność firmy oraz docierać do szerszego grona klientów. Jest to także sposób na to, aby wyróżnić […]
Jakie maszyny będziesz musiał wynająć podczas budowy domu?
Jakie maszyny będziesz musiał wynająć podczas budowy domu?
Jeśli budujesz dom, będziesz musiał pomyśleć o wynajęciu różnych maszyn, które będą pomocne w całym procesie budowy. Najczęściej potrzebne są […]
Ostatnie wpisy