Serwisy obiadowe – ranking
Ogrodnictwo i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Serwisy obiadowe – ranking

Elegancki serwis obiadowy wytworzony z wysokiej jakości porcelany to prezent, z którego ucieszy się każda gospodyni. Jak jednak wśród produktów dostępnych na rynku znaleźć te, godne uwagi? W tym celu warto zapoznać się z poniższym rankingiem.

  1. Lubiana Celebration 30/6 biały – to serwis obiadowy oferowany przez polskiego producenta porcelany, firmę Lubiana, działającą na rynku od 1968 roku. Zestaw przeznaczony jest dla sześciu osób i składa się z 30 elementów. W jego skład wchodzi zestaw obiadowy i kawowy. Zestaw Celebration utrzymany jest w bieli i charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem. Jego ceny zaczynają się od 240 zł.
  2. Ćmielów Bolero – Wzór 3604 – serwis przeznaczony jest dla 12 osób. Charakteryzują go okrągłe kształty i tradycyjne, ręcznie malowane wzornictwo. Zestaw pochodzi od polskiego producenta i kosztuje około 600 złotych.
  3. Villeroy Twist 12/4 biały – producentem tego serwisu obiadowego jest znana i ceniona na całym świecie firma Villeroy&Boch (zobacz: Whena Home sklep Villeroy&Boch serwisy obiadowe oferujący). Porcelanowy zestaw posiada proste, uniwersalne kształty i utrzymany jest w barwie mlecznej bieli. Przeznaczony jest dla czterech osób i składa się z dwunastu elementów, którymi są po cztery talerze głębokie, płaskie oraz sałatkowe. Serwis z porcelany Villeroy można kupić już za 700 zł.
  4. Ambition Valencia 18/6 – to tańszy serwis, przeznaczony dla sześciu osób i składający się z osiemnastu elementów. Wykonany ze szkła fluorokrzemianowego, kosztuje niespełna 100 zł. W sprzedaży dostępny jest serwis biały oraz czarny. Całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu.
  5. Ćmielów Empire E773 Królewskie Złoto – to najdroższy serwis obiadowy w zestawieniu. Za komplet składający się z 45 elementów, przeznaczony dla 12 osób należy zapłacić blisko 5000 złotych. Za tę cenę uzyskuje się zestaw zdobiony ręcznie złotem najwyższej próby i wytworzony z najlepszej ceramiki. Serwis utrzymany jest w tradycyjnym stylu, a jego wzór został zaprojektowany dla Prezydenta Ignacego Mościckiego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto się zdecydować na wynajem kampera?
Dlaczego warto się zdecydować na wynajem kampera?
Jeśli jeszcze kilka lat temu nie straszne było dla Ciebie biwakowanie pod namiotem na odludziu i kochasz wolność, którą daje […]
Jakie zabytki warto zwiedzić w Europie?
Jakie zabytki warto zwiedzić w Europie?
Najpopularniejszymi miejscami turystycznymi na świecie są zazwyczaj miasta, ale Europa to kontynent państw, więc nie zawsze można oczekiwać, że w […]
Smartwatch – nie tylko dodatek do stroju, ale i praktyczne akcesorium
Smartwatch – nie tylko dodatek do stroju, ale i praktyczne akcesorium
Smartwatch to nowoczesne urządzenie, które podbija serca wielu użytkowników. Doceniają oni zarówno jego estetykę, jak i funkcjonalność. Producenci oferują zarówno […]
Ostatnie wpisy