Zalety używania folii samochodowej do oklejania karoserii
Technologie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zalety używania folii samochodowej do oklejania karoserii

Folie samochodowe służą zarówno do ochrony, jak i dekoracji. Zapewniają wysoki poziom ochrony przed zarysowaniami, wgnieceniami i promieniami UV. Folia wykonana jest z polichlorku winylu (PVC) i poliuretanu (PU). Z jakimi zaletami więc, wiąże się zastosowanie takiego rozwiązania, w przypadku własnego pojazdu?

Tańsze rozwiązanie niż prace lakiernicze

Pierwszą zaletą jest to, że jest to mniej kosztowne niż tradycyjne prace lakiernicze. Wynika to z faktu, że nie trzeba płacić za robociznę, która może być dość droga. Nie musisz również płacić za farbę lub podkład, ponieważ są one już zawarte w folii. Jest to również mniej kosztowne, ponieważ nie musisz płacić za nowe części, ponieważ nie zostaną one uszkodzone, gdy zostaną usunięte z pojazdu.

Uniwersalne zastosowanie, niezależnie od marki samochodu

Kolejną zaletą stosowania folii samochodowej jest to, że można ją stosować na każdej marce i modelu pojazdu. Nie można używać tradycyjnego lakieru na każdej marce lub modelu samochodu, ponieważ są takie, które nie pozwolą na tego typu zabiegi. Jednak w przypadku folii nie musisz się martwić, czy będzie ona działać na Twoim pojeździe, ponieważ nie ma ograniczeń co do jej wszechstronności i funkcjonalności.

Odporność na wodę i blaknięcie

Trzecią zaletą stosowania folii samochodowych zamiast tradycyjnych lakierów i innych powłok jest to, że są one odporne na wodę i zarysowania, a także odporne na blaknięcie.

Jeśli się zdecydujesz na zakup takiego rozwiązania dla swojego samochodu, możesz skorzystać z oferty następującej firmy pod adresem https://www.naszeokleiny.pl/carbon-karbon-c16.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakimi sposobami dzieci mogą ingerować w swój wygląd?
Jakimi sposobami dzieci mogą ingerować w swój wygląd?
Dzieci mogą ingerować w swój wygląd na wiele sposobów. Najczęstszym z nich jest wybierana przez nie fryzura. Na przykład, kolor […]
Do czego wykorzystuje się opakowania wykonane z folii?
Do czego wykorzystuje się opakowania wykonane z folii?
Na szerokim rynku można spotkać wiele rodzajów opakowań, ale jednymi z najbardziej cenionych są te foliowe. Odznacza je bowiem lekkość, […]
Jak czyści się filtry cząstek stałych?
Jak czyści się filtry cząstek stałych?
Filtr cząstek stałych, inaczej określany jako DPF, jest elementem samochodu, którego wymiana nie należy do najtańszych. Jednocześnie jesteśmy w stanie […]
Ostatnie wpisy