Gdzie można wstawić suche baseny?

Planując atrakcje dla dzieci, warto pomyśleć o nieszablonowych rozwiązaniach. Maluchy na pewno docenią starania, a efektowne zabawki i akcesoria będą na pewno zauważone przez rodziców. Jedną z ciekawszych opcji są suche baseny. Gdzie się sprawdzają? Jaki basen wybrać?

Suchy basen z piłkami

Place zabaw, kąciki w centrach handlowych dla dzieci czy festyny to idealne miejsca, w których sprawdzą się suche baseny z piłkami. Jest to świetna zabawa, przy jednoczesnym zachowaniu względów bezpieczeństwa. Basen wykonany jest z miękkiej gąbki, dodatkowo obszyty materiałowym pokrowcem. Piłki, które stanowią najważniejszą część, mają różną średnicę, około 7 – 10 cm. Ogromną zaletą suchych basenów jest fakt, iż mogą z niego korzystać nawet najmłodsze dzieci. Poleca się je już dla maluchów od 6 miesiąca życia. Zabawa z piłkami pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Kształty i kolory są dobrymi bodźcami, które pobudzają ciekawość. Szukając odpowiedniego produktu, posiadającego wszelkie atesty warto odwiedzić sklep Mii Mii.

Suche baseny z piłeczkami urozmaicą każde miejsce dla dzieci. Trzeba jednak pamiętać o względach bezpieczeństwa i wybrać odpowiedni rozmiar. Na rynku odstępne są zarówno okrągłe, jak i prostokątne baseny. Szeroki wybór asortymentu na stronie https://miiimi.pl obejmuje również wiele wariantów kolorystycznych, dzięki czemu można dobrać barwę do reszty wystroju. Najlepiej postawić na basen ze zdejmowanym pokrowcem, który można wyprać, nie martwiąc się o estetykę podczas zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − sześć =