Jak dopasować bluzkę do okazji?

Nasza stylizacja najczęściej zależy od sytuacji, w której będziemy się znajdować. Zupełnie inaczej ubieramy się przecież na wesele przyjaciółki, inaczej na rodzinny obiad, nie wspominając już o wyjściu na imprezę z koleżankami z pracy. Jednym z elementów naszego stroju jest zwykle bluzka. Jak zatem odpowiednio dopasować ją do okazji?

Warto postawić na klasykę

Choć jako kobiety, przy większości okazji widzimy się w eleganckich bluzkach wizytowych wieczorowych, to nie zawsze stanowią one adekwatne ubranie w danej sytuacji. Jeśli wybieramy się na spotkanie biznesowe lub lunch z potencjalnym klientem, warto założyć modną, elegancką koszulę, która podkreśli nasze stanowisko i profesjonalizm. Jeśli jednak spotkanie takie odbywa się w luźnej, niezobowiązującej atmosferze, idealną może okazać się taka z żabotem lub prosta, biała, zapinana na guziki.

W przypadku stylizacji codziennych, wybrana przez nas bluzka nie musi spełniać jakiś szczególnych wymogów. Najważniejsze, by była jednak ubraniem dopasowanym do naszej sylwetki, osobowości oraz miejsca, do którego się wybieramy. Na codzienne zakupy w osiedlowym sklepie wystarczy nam koszulka z krótkim lub długim rękawem, nieco luźniejsza, pozostawiająca trochę przestrzeni dla ruchu. Jeśli jednak szukamy koszuli bądź eleganckiej bluzki na specjalną okazję, np. romantyczną kolację z mężem, warto zajrzeć na https://bienfashion.pl/ w poszukiwaniu inspiracji. Należy pamiętać, że dobrze dobrana do okazji bluzka będzie stanowić mocny fundament całej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − dwanaście =