Jak stworzyć własny wianek bożonarodzeniowy?

Święta to czas dla rodziny, przyjaciół i tradycji. A jedną z największych tradycji jest robienie własnej girlandy świątecznej. Dekorowanie na Boże Narodzenie może być zabawne dla rodzin, ponieważ daje wszystkim pretekst do zebrania się wokół projektu, który mogą zrobić wszyscy razem. To również sprawia, że wspaniały prezent, gdy robisz go z dziećmi lub wnukami!

W tym roku, dlaczego nie spróbować czegoś nowego? Zamiast używać tej samej starej plastikowej girlandy, dlaczego nie zrobić własnej? Będziesz mieć mnóstwo zabawy tworząc swój własny, niepowtarzalny projekt i na pewno stanie się on początkiem rozmowy, gdy ludzie przyjdą do Ciebie!

Co potrzebujesz do stworzenia własnego wianka?

Będziesz potrzebował trochę sznurka lub wstążki, nożyczek i różnych dekoracji. Możesz znaleźć mnóstwo dekoracji o tematyce świątecznej w Internecie, w tym ozdoby, dzwonki i kokardy. Jeśli masz dzieci, dlaczego nie pozwolić im pomóc? Twoje dzieci będą zachwycone własnoręcznie wykonanym wiankiem bożonarodzeniowym, którą mogą powiesić w swoich pokojach.

Od czego zacząć?

Najpierw zdecyduj, jak długi ma być twój wianek bożonarodzeniowy. Kiedy już to ustalisz, przytnij trochę sznurka lub wstążki do odpowiedniego rozmiaru. Jeśli używasz wstążki, upewnij się, że jest ona wystarczająco szeroka, aby podczas owijania jej wokół dekoracji, nie spadały one z końców. Następnie zacznij mocować dekoracje! Możesz użyć pistoletu do klejenia na gorąco lub kleju rzemieślniczego, jeśli nie masz pod ręką żadnego innego rodzaju kleju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 3 =