Jakie parametry telefonu są najważniejsze?
Technologie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie parametry telefonu są najważniejsze?

Wybór smartfona w dzisiejszych czasach jest bardzo trudny. Marki konkurują ze sobą nie tylko korzystnymi cenami telefonów, ale także oferują coraz lepsze parametry techniczne. Dlatego szukając nowego smartfona, warto zwrócić uwagę na pewne szczególne cechy, które będą stanowić o tym, że konkretny telefon będzie działał płynnie i szybko oraz nie straci na aktualności. Jak zatem odfiltrować nieopłacalne oferty? Które parametry smartfonów są najistotniejsze?

Pamięć i procesor

Sklepy oferują wiele urządzeń w różnych przedziałach cenowych. W przypadku sprzętu elektronicznego zazwyczaj jakość idzie w parze z adekwatną ceną, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w każdym przedziale czasowym. Najważniejszym parametrem, według którego można wybrać telefon jest pamięć. Pamięć operacyjna, czyli RAM powinna wynosić minimum 3 GB, natomiast im jest jej więcej, tym dłużej smartfon będzie działał bez zacinania nawet kiedy otwartych jest kilka wymagających aplikacji.

Pamięć wewnętrzna telefonu, która jest przeznaczona na dane (aplikacje, muzykę czy zdjęcia) to minimum 32 GB. Bardzo dobra oferta to telefon Huawei P9 dostępny na https://mobile-city.pl/product-pol-1785-HUAWEI-P9-EVA-L19-DUAL-SIM-MYSTIC-SILVER.html, który na pewno sprawdzi się nawet wymagającym użytkownikom. Zaś Lenovo a2016a40 to również ciekawa propozycja, dla tych, którzy chcą wytrzymały telefon w niskiej cenie. Dobry smartfon to przede wszystkim urządzenie, które się nie psuje, dlatego warto poczytać opinie na forach o danym modelu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Urodziny męża? Sprawdź najlepsze pomysły na prezent!
Urodziny męża? Sprawdź najlepsze pomysły na prezent!
Jeśli szukasz prezentu dla męża, ale nie masz pojęcia co mu kupić, to ten poradnik jest dla Ciebie. Możesz kupić […]
Czy spedycja jest efektywna?
Czy spedycja jest efektywna?
Na czym polega efektowność spedycji? Rolą spedycji w firmie transportowej jest organizowanie przewozu ładunków na każdym z jego etapów. Jednostki […]
Jakie muszą być kamery do monitoringu
Jakie muszą być kamery do monitoringu
Monitoring to instalacja, która spełnia bardzo ważną funkcję przy wielu budynkach użyteczności publicznej, jak i domach prywatnych. Jego najważniejszą częścią […]
Ostatnie wpisy