Meble antyczne, którymi można się posłużyć do wystroju wnętrz

Odpowiedź zależy od tego, jakim typem miłośnika antyków jesteś. Jeśli jesteś kolekcjonerem, prawdopodobnie masz ulubiony okres lub styl, który lubisz zbierać. 

Meble antyczne to świetny wybór dla wystroju domu. Mogą one zapewnić niepowtarzalny wygląd, który jest również bardzo funkcjonalny i wygodny. Jednak możesz nie być w stanie znaleźć wszystkiego, czego potrzebujesz w sklepach z antykami. Jeśli chcesz stworzyć antyczny wygląd w swoim domu, oto kilka mebli, które możesz wykonać samodzielnie lub nabyć je w renomowanych punktach na rynku.

Stoliki do toaletki

Antyczne toaletki zostały stworzone dla kobiet, aby mogły usiąść i zrobić sobie makijaż lub uczesać włosy. Stoliki są zazwyczaj małe, z wieloma szufladami, ale mogą też być duże, z lustrami i półkami. Plany można łatwo znaleźć w Internecie, ale jeśli zdecydujesz się na ten projekt, być może będziesz chciał dodać kilka nowoczesnych elementów, takich jak gniazdka elektryczne lub światła.

Serwantki

Antyczne serwantki były używane jako stoliki boczne lub do serwowania posiłków. Chociaż dziś nie są tak powszechne, nadal są popularne wśród miłośników antyków, ponieważ mają piękne wzory i unikalne szczegóły. Możesz skorzystać z poniższych planów, aby zrobić taki sam dla siebie lub kupić go w Internecie np. pod następującym adresem https://rokaj.pl/serwantki-i-witryny-antyczne/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × cztery =