„Na dziś może Casio?” – o modzie na zegarki

Jeśli ktoś zapytałby nas, do czego służy zegarek, logiczną odpowiedzią byłoby stwierdzenie, że do pomiaru czasu. W znacznej większości przypadków mieliby rację, historycznie rzecz ujmując, ale w ostatnich czasach rozwoju technologii, kiedy miernik czasu mamy dostępny w praktycznie każdym urządzeniu, zegarki zaczęły tracić na swojej wartości użytkowej, a zaczęły zyskiwać dzięki eleganckiemu wyglądowi. Dziś nie jest niczym dziwnym, że traktujemy je jak biżuterię, bo faktycznie takową się stały.

Galant i dama

Mężczyzna przede wszystkim lubi być praktyczny, więc coraz rzadziej widzi potrzebę noszenia na ręce tego typu urządzenia, skoro ma przy sobie telefon. Podczas przymierzenia klasycznego zegarka może jednak odkryć, że dodaje mu on klasy. To prawda – zegarki męskie potrafią zmienić normalną aranżację w luźną elegancję, a razem z garniturem zmienią regularnego faceta w dżentelmena. Warto dać im szansę.

W przypadku kobiet jest podobnie. Zegarki damskie są dla pań taką samą biżuterią, jak pierścionki, bransoletki i naszyjniki, z tą różnicą, że zegarek potrafi dodać klasy dużo większej, niż pozostałe wymienione, a dobrze dobrany zamieni zwykłą, szarą myszkę w prawdziwą damę. Dobrania odpowiedniego modelu do stroju łatwo można się nauczyć, a biorąc pod uwagę korzyści, które to ze sobą niesie, warto zająć się tym już dziś. Każda kreacja błyszczy jeszcze jaśniej z odpowiednim zegarkiem na nadgarstku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 1 =